Wariują wycieraczki na najwyższej prędkości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bmmsc
    Classic
    • 2008
    • 32

    Wariują wycieraczki na najwyższej prędkości

    Tippo, o zagrywkach Korczyka huczy całe Bielsko i okolice. Nikt tam nie chce naprawiać aut (a Ty reklamujes zich jakbyś tam pracował). Korczyk ma za co żyć bo wozi różne rozbite auta z zachodu, wyklepuje je w lakierni bezpyłowej i sprzedaje na otomoto. Tyle słyszałam o jego rewelacyjnym ASO.

    Rabat w emidzie to fikcja, każda cena przygotowana jest na 10% rabatu dla stanowczego klienta. W emidzie rabat 10% dostaniesz nawet ze względu na to że dziś są walentynki.
  • Lashlo
    L&K
    S_OCP Member
    • 2007
    • 1455

    #2
    Wariują wycieraczki na najwyższej prędkości

    Witajcie.
    Szukałem,było wiele tematów dotyczących wycieraczek,ale takiego nie znalazłem. Otóż tak, wycieraczka tylna działa bez problemów, przednia również-manetka w dół-działają,w góe (tryb ustawiany potencjometrem)-działają, kolejny tryb średni-działają. Manetka ta max w górę-tryb szybki- czasem działa,czasem nieregularnie,czasem zatrzymuje się jeśli zmiana była w czasie działania wycieraczek. Wtedy pomaga wyłączenie slinika,wyjecie kluczyka i po ponownym włożeniu go i odpaleniu wycieraczki wracają do położenia spoczynkowego.
    Tak więc wariuje ostatni tryb wycieraczek-manetka max do góry-najszybsza praca wycieraczek.
    Co to może być za cholerstwo?

    [ Dodano: Sob 19 Maj, 12 18:15 ]
    Spryskiwacz przedni i tylny-działają bez problemów

    Komentarz

    Pracuję...